Titles you rated
My KingRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
UnbrokenRated ★ 3.5
Mesrine: Public Enemy #1Rated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
InsomniaRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.0
KillersRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
A DayRated ★ 2.0