Series
Ratings
53
Oh My GhostRated ★ 4.5
CircleRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Tamra IslandRated ★ 1.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0