Movies
Ratings
353
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Pretty CrazyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0