Series
Ratings
260
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 5.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0- Iron FamilyRated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 5.0
A Sign of AffectionRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0