Movies
Ratings
808
Ender's GameRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 2.5- Baby's Day OutRated ★ 2.5
BraveRated ★ 1.5
AnacondaRated ★ 2.5
Dumb and DumberRated ★ 2.5
DisturbiaRated ★ 2.5
HitchRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 0.5
Blood DiamondRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 1.5
Hollow ManRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 1.5- The ScamRated ★ 2.5
The AviatorRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Demolition ManRated ★ 3.5