Movies
Ratings
304
Django UnchainedRated ★ 4.5
From Dusk Till DawnRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Four RoomsRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5