Titles you rated
CanolaRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 2.5
The DUFFRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.0
3 GenerationsRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 1.0
Paddington 2Rated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Un Chien AndalouRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
MRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5