Movies
Ratings
172
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.0