Movies
Ratings
467
The Life of David GaleRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
High School MusicalRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 1.5
Roman HolidayRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Master KIMsRated ★ 3.5
CatwomanRated ★ 3.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 3.5
Lovely RivalsRated ★ 3.5
CatsRated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.5
The Fox FamilyRated ★ 4.0
AustraliaRated ★ 3.5