Movies
Ratings
81
RudderlessRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The Bélier FamilyRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0