Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
GothamRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
The Perfect InsiderRated ★ 3.0- 클레오파트라인 여자들Rated ★ 2.5