Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0