Series
Ratings
140
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Shaman KingRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Liar and His LoverRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Bleach: Arrancar vs ShinigamiRated ★ 4.0
The Law of UekiRated ★ 4.0
Eyeshield 21Rated ★ 4.5
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.0
High School of the DeadRated ★ 2.5
Bleach: The Arrancar - The Fierce FightRated ★ 4.0
블리치Rated ★ 3.5- TsukimonogatariRated ★ 3.5
OwarimonogatariRated ★ 4.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.5