Movies
Ratings
376
Little ForestRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Tokyo!Rated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Before I Go to SleepRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
AustraliaRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0