Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0