Titles you rated
Time FreakRated ★ 1.0
Time to HuntRated ★ 1.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
RevivreRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 1.5
SnowdenRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.0
Tune in for LoveRated ★ 1.5
ExitRated ★ 2.0