Movies
Ratings
334
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Dragon Ball Super: Super HeroRated ★ 2.5
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
HopeRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0