Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
Blood RainRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0