Titles you rated
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.5
Innocent StepsRated ★ 1.5
How to Steal a DogRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 1.0
All for LoveRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 1.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 1.5
Blood and TiesRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0