Series
Ratings
62
Kids on the SlopeRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
KiddingRated ★ 5.0
FollowersRated ★ 4.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
- The Future DiaryRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0- 짱구는 못말려12Rated ★ 5.0