Movies
Ratings
207
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 2.0
BrokenRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 0.5
FluRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
The Bourne LegacyRated ★ 1.5