Movies
Ratings
413
Mickey 17Rated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 4.0
CluelessRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5