Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Coast GuardRated ★ 3.0
The Seeds of ViolenceRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 3.5
HostelRated ★ 1.5
Saw 3DRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Mannequin Two: On the MoveRated ★ 1.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
RawRated ★ 2.5
Turbo KidRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
I Spit on Your Grave 2Rated ★ 2.0