Series
Ratings
16
Scarlet HeartRated ★ 3.5
The GuardianRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.5
- DEATH NOTERated ★ 0.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
SilkRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5