Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.5
RashomonRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Basilicata coast to coastRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0