Series
Ratings
40
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- 어른 김장하Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- Brave Detectives 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Brave DetectivesRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.0
Why Her?Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Last ChristmasRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0