Movies
Ratings
690
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
BubbleRated ★ 1.5
Words Bubbling Up Like CiderRated ★ 3.0