Movies
Ratings
52
DivergentRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
Little NicholasRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.5