Movies
Ratings
300 The GodfatherRated ★ 4.0 The GodfatherRated ★ 4.0
 TedRated ★ 3.0 TedRated ★ 3.0
 The Prince of EgyptRated ★ 3.0 The Prince of EgyptRated ★ 3.0
 The Sound of MusicRated ★ 3.0 The Sound of MusicRated ★ 3.0
 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
 WantedRated ★ 3.5 WantedRated ★ 3.5
 Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5 Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
 Princess AuroraRated ★ 3.0 Princess AuroraRated ★ 3.0
 The MummyRated ★ 4.5 The MummyRated ★ 4.5
 Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0 Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
 Alice in WonderlandRated ★ 3.5 Alice in WonderlandRated ★ 3.5
 The Usual SuspectsRated ★ 5.0 The Usual SuspectsRated ★ 5.0
 The Big SwindleRated ★ 3.0 The Big SwindleRated ★ 3.0
 EpitaphRated ★ 3.5 EpitaphRated ★ 3.5
 Notting HillRated ★ 4.5 Notting HillRated ★ 4.5
 Taken 2Rated ★ 4.0 Taken 2Rated ★ 4.0
 Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5 Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
- PapaRated ★ 2.5
 50 First DatesRated ★ 3.5 50 First DatesRated ★ 3.5
 A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0 A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0