Movies
Ratings
801
The PianistRated ★ 3.5
Danny CollinsRated ★ 3.5
EverestRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Oh BrothersRated ★ 3.5
BabeRated ★ 3.5
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Iron SkyRated ★ 0.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 5.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
StargateRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 1.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0