Series
Ratings
17
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- 아오이 호노오Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
JinRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0