Titles you rated
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 1.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 1.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0