Series
Ratings
19
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0