Movies
Ratings
93
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 2.5
WantedRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
Fantastic FourRated ★ 4.0