Titles you rated
The Spectacular NowRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0