Series
Ratings
72
Fafner in the Azure: Dead AggressorRated ★ 3.5
Hidden Singer Season 3Rated ★ 5.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 5.0
Hidden SingerRated ★ 5.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0- 다큐프라임 - 천국의 새Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0