Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5
The Pod GenerationRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
It Ends with UsRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0