Movies
Ratings
308
The MummyRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 1.5
Non-StopRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Big MatchRated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0