Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
Battle for HappinessRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.0
RatchedRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5