Titles you rated
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
WindtalkersRated ★ 4.0
MirrorsRated ★ 1.5
2 Days in ParisRated ★ 2.0
The Monuments MenRated ★ 2.5- Blade of the Phantom MasterRated ★ 3.0
Lord of the FliesRated ★ 3.5
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 2.5
The DictatorRated ★ 2.0
Land of the DeadRated ★ 2.0
Universal SoldierRated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 2.5
Jackass Number TwoRated ★ 3.0
The MedallionRated ★ 1.5
Daddy Long LegsRated ★ 3.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 1.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
Drunken Master IIRated ★ 3.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.5