Movies
Ratings
19
AvatarRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5