Titles you rated
TriangleRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5