Series
Ratings
50
One Punch ManRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 5.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 1.5
All About My RomanceRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 4.5
Nonstop 5Rated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5