Movies
Ratings
46
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 1.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0