Movies
Ratings
169
The A-TeamRated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.5