Titles you rated
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0
Law and The CityRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.0
EliteRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5