Series
Ratings
104
Super Daddy YeolRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 0.5- Ojamajo Doremi Na-i-shoRated ★ 5.0
- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 5.0
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 5.0
Magical DoReMi #Rated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
The Virtual BrideRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 0.5
Queen For Seven DaysRated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 0.5
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 0.5
Cheer Up!Rated ★ 2.0