Titles you rated
 Better Late Than SingleRated ★ 3.5 Better Late Than SingleRated ★ 3.5
 Squid Game Season 3Rated ★ 2.5 Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
 Culinary Class WarsRated ★ 4.0 Culinary Class WarsRated ★ 4.0
 Another Miss OhRated ★ 3.0 Another Miss OhRated ★ 3.0
 A Killer ParadoxRated ★ 3.5 A Killer ParadoxRated ★ 3.5
 Marry My HusbandRated ★ 4.0 Marry My HusbandRated ★ 4.0
 LTNSRated ★ 4.5 LTNSRated ★ 4.5
 Work Later, Drink NowRated ★ 3.5 Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
 The BequeathedRated ★ 3.0 The BequeathedRated ★ 3.0
 Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0 Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
 Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0 Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
 Nevertheless,Rated ★ 3.0 Nevertheless,Rated ★ 3.0
 Doona!Rated ★ 3.0 Doona!Rated ★ 3.0
 I Am SoloRated ★ 3.5 I Am SoloRated ★ 3.5
 Mask GirlRated ★ 3.5 Mask GirlRated ★ 3.5
 Never Have I EverRated ★ 4.0 Never Have I EverRated ★ 4.0
 The Glory Part 2Rated ★ 3.0 The Glory Part 2Rated ★ 3.0
 Crash Course in RomanceRated ★ 3.0 Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0