Titles you rated
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Live to DeleteRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 1.5
Innocent ThingRated ★ 1.0
The Great BattleRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 3.5
MethodRated ★ 0.5