Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Dream PalaceRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
FirefightersRated ★ 2.0- A Good BoyRated ★ 2.0
The BoysRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Rebel RidgeRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.5